1. Wszyscy użytkownicy serwisu są objęci ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. (tekst pierwotny: Dz. U. 1997 r. Nr 133 poz. 883).

2. Właścicielem serwisu www.jkjfinance.pl jest JKJ FINANCE o numerze NIP 698-157-49-49

3. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniu poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje.

a) serwis może zapisać ponadto informacje o parametrach połączenia (oznaczenie czasu, adres IP)

b) dane w formularzach nie są udostępniane podmiotom trzecim inaczej, niż za zgodą użytkownika.

c) dane podane w formularzu mogą stanowić zbiór potencjalnych klientów, zarejestrowany przez Operatora Serwisu w rejestrze prowadzonym przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

4. Osoba korzystająca z serwisu www.jkjfinance.pl pozostaje anonimowa do momentu dobrowolnego ujawnienia swojej tożsamości.

5. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.

6. Dane uzyskane przez formularze zamieszczone w serwisie www.jkjfinance.pl nie zostają opublikowane w serwisie, ani na jego żadnej podstronie.

7. Adresy e-mail, telefony kontaktowe nie są udostępnianie osobą trzecim i nie są wykorzystywane w żaden inni sposób niż do prowadzenia korespondencji.

8. Każda osoba korzystająca z serwisu www.jkjfinance.pl ma możliwość kontaktu z admininstratorem w celu modyfikacji lub usunięcia danych przetwarzanych przez serwis www.jkjfinance.pl. W tym celu należy skontaktować się pod adresem mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2015-2016 | Projekt i wykonanie: primel.pl